Zalety korzystania z torów wyścigowych

Zalety korzystania z torów wyścigowych
Zalety korzystania z torów wyścigowych

Warto zacząć od tego, iż jest to całkiem nowe miejsce na mapie atrakcji w Polsce. Drugi co do długości tor wyścigowy mieści się w gminie Gogolin należącej do województwa opolskiego. To właśnie tam istnieje możliwość przejażdżki bardzo szybkimi autami, o których marzą chłopcy już od najmłodszych lat. Warto zatem dowiedzieć się czegoś więcej o tym niezwykłym miejscu.

Wyjątkowość toru wyścigowego w Kamieniu Śląskim

Przede wszystkim ze względu na swoje położenie. Kamień Śląski to miejscowość znana z wielu atrakcji, a tor jest jej idealnym zwieńczeniem. Warto wybrać się tam nawet w ramach wycieczki, aby zobaczyć ścigających się ze sobą zawodników. Poza tym każdy miłośnik motoryzacji będzie miał okazję spróbować własnych sił w prowadzeniu takich aut jak BMW M4, Nissan GTR, Subaru Impreza, a nawet Taxi Drift!

Miejsce do nauki jazdy

Poza tym, że można wyrzucić z siebie emocje osiągając maksymalny poziom adrenaliny podczas prowadzenie Nissana GTR. Każdy kto odwiedzi tor Kamień Śląski może wziąć udział w lekcjach bezpiecznej jazdy. Są one organizowane na terenie toru dla ludzi, których celem jest stałe zwiększanie swoich umiejętności. Jednocześnie, warto zwrócić uwagę na możliwość nauki driftowania. Wielu miłośników jazdy autem próbuje uczyć się tego we własnym zakresie co może kończyć się nieprzyjemnie. Pod okiem doświadczonego instruktora można mieć pewność, że każda lekcja będzie idealnie spędzonym czasem.

tor Kamień Śląski

Podsumowując, tor wyścigowy Kamień Śląski powinien być odwiedzony przez każdego miłośnika motoryzacji. Szczególnie kiedy chce poczuć prawdziwą adrenalinę podczas prowadzenia samochodu z bardzo dużą prędkością. Z tego powodu warto zrobić prezent, swojemu znajomemu, który marzy o tej chwili, w postaci vouchera możliwego do wykorzystania. Każda chwila spędzona na tym torze będzie niezapomniana.