Tor w Modlinie – nie tylko dla zawodowców

Tor w Modlinie – nie tylko dla zawodowców
Tor w Modlinie – nie tylko dla zawodowców

Odkąd powstał w Modlinie tor kartingowy, mnóstwo osób przekonało się, iż jazda szybkimi, sportowymi autami jest naprawdę wielką frajdą. Nie trzeba mieć ukończonych osiemnastu lat, ani też posiadać kilkunastoletniego doświadczenia za kółkiem, by doświadczyć takiej wyjątkowej przygody.

Tor Modlin – zabawa dla każdego

Nic dziwnego, że na tor kartingowy przybywają całe rodziny i grupy przyjaciół. Jest to fantastyczne miejsce, by wraz z bliskimi spróbować nowego sportu, który już od kilku lat przyciąga do siebie coraz więcej osób z całej Polski. Tor wyścigowy w Modlinie jako jeden z nielicznych torów w Polsce ma aż 1050 metrów długości i 10 metrów szerokości (https://devil-cars.pl/tor/warszawa-modlin). Zadbano nie tylko o to, by kierowcy mogli się sprawdzić na krętych, skomplikowanych zakrętach, ale również dołożono wszelkich starań, by każdy odcinek drogi był jak najbardziej bezpieczny dla każdego uczestnika. Ponadto, zanim kierowca zasiądzie za kółkiem wybranego przez siebie modelu auta, obowiązkowo musi przejść krótkie szkolenie z jazdy na torze. Dla właściciela tego miejsca bezpieczeństwo wszystkich to priorytet.

tor Modlin

Jak zapisać się na jazdę?

Właściciele zachęcają, by odwiedzić stronę internetową toru kartingowego w Modlinie, na której każdy zainteresowany znajdzie wszystkie niezbędne informacje zarówno o dostępnych autach, o torze, jak i o zasadach panujących na nich. Ponadto, bez problemu można także na miejscu wykupić przejażdżkę (o ile wymarzony przez kierowcę samochód będzie w tym dniu dostępny). Osoby, które mają prawo jazdy, jednak nie posiadają zbyt dużego doświadczenia za kierownicą, nie muszą się niczego obawiać. Wystarczy przyjść i skonsultować się z instruktorami, którzy udzielą wielu cennych wskazówek odnoście jazdy na torze oraz wybranego samochodu. Jak najbardziej warto przyjść z całą rodziną lub przyjaciółmi, gdyż na pewno każdy skorzysta z atrakcji na torze samochodowym. Nawet dzieci będą mogły skorzystać z tej atrakcji – z pomocą profesjonalnych rajdowców, którzy przewiozą ich na trasie w odpowiedni sposób.