Tor Łódź

Tor Łódź
Tor Łódź

Motoryzacja to pasja, która przyciąga mężczyzn, ale też kobiety. Nie brakuje amatorów czterech kółek, chcących pościgać się na torze również w Łodzi.

Atrakcyjny Tor Łódź

Akademia Bezpiecznej Jazdy Tor Łódź to miejsce które oferuje szkolenia z zakresu doskonalenia techniki jazdy, ale oferuje swoim klientom także inne szkolenia i imprezy firmowe. Można tu przejść szkolenie doskonalenia jazdy na motocyklu i samochodowe doskonalenie techniki jazdy. Tor ten to pierwszy licencjonowany obiekt tego typu w województwie łódzkim. Tor Łódź daje też możliwość jazdy na Track Day oraz jazdy swobodnej

Atuty toru

Odważna, wymagająca i szybka jazda to coś, co jest marzeniem wielu kierowców. W Centrum Doskonalenia Techniki Jazdy kierowcy mogą w pełni wykorzystać możliwości swojego auta. Idealnie równa nawierzchnia toru, na dodatek o wysokiej jakości podłoża, jest gwarancją optymalną przyczepności, bez wpływu na stan zawieszenia, ale także opon. Tor dba o pełne bezpieczeństwo prowadzących pojazdy. Pobocza toru wyposażono w specjalne „tarki” i żwirowe pułapki, które powstrzymują pędzący z ogromną prędkością samochód przed wypadnięciem z toru. Tor jest zawsze czysty i nie ma ostrych kamieni , niebezpiecznych podczas bardzo szybkiej jazdy.