Przejazd samochodem po torze, motor sport jest dla każdego

Przejazd samochodem po torze, motor sport jest dla każdego
Przejazd samochodem po torze, motor sport jest dla każdego

Jeśli kiedyś zastanawiałeś, czy mógłbyś się sprawdzić na torze, to odpowiedź jest bardzo prosta – jak najbardziej. No dobrze, ale jak to się odbywa, czy muszę jechać własnym autem, czy potrzeba specjalnych uprawnień? Całe szczęście odpowiedzi na te pytania nas nie zawiodą, cała procedura jest prostsza niż myślisz. Przejazdy samochodowe po torze to świetna zabawa i rozrywka. 

Przejazd samochodowy po torze, jak to się odbywa?

Przejazdy po torach nie wymagają nie wiadomo jakich długotrwałych procedur. Wystarczą dobre chęci i prawo jazdy. Najczęściej okrążenia na danym torze można zarezerwować za pomocą strony internetowej. Wybieramy termin w terminarzu, ilość przejazdów, czy też czas wynajmu i w zasadzie możemy się szykować do wyjazdu. Co jednak jeśli nasza maszyna nie sprawdziłaby się w wyścigowych warunkach? Tutaj z pomocą przychodzą firmy i portale oferujące przejazdy samochodowe po torze. Cena wynajęcia auta będzie zależeć od ilości kółek (albo czasu) i tego, jaki samochód wybraliśmy. A wybór jest na prawdę szeroki. Chcesz się poczuć jak bohater „Szybkich i wściekłych” – śmiało, możesz wypożyczyć GT-R’a. Jesteś fanem super samochodów i marzysz o toskańskich górach – Ferrari i Lamborghini są na wyciągnięcie ręki. Pewne jest to, że znajdziesz to czego szukasz. A co jeśli chce ćwiczyć z instruktorem? To też prosta sprawa, firmy zajmujące się wynajmem samochodów na tor często oferują usługi trenerów (pilotów), którzy będą mogli ci pomóc znaleźć odpowiednią linie na trasie i szlifować Twoje umiejętności w kontrolowanych warunkach. 

Jazda po torze to niezwykłe doświadczenie i warto spróbować swoich sił. Zanim zdecydujesz się jednak na swój własny wyścigowy pojazd warto jest skorzystać z wynajmu samochodów na tor, aby sprawdzić, czy jest to rozrywka dla Ciebie.