Magiczny Kraków – Przejażdżka wynajętym autem

Magiczny Kraków – Przejażdżka wynajętym autem
Magiczny Kraków – Przejażdżka wynajętym autem

Turystycznych walorów Krakowa nie trzeba chyba przedstawiać większości Polaków. Prawie każdy miał chociaż jeden raz w życiu okazję odwiedzić to urokliwe miasto i przejść się jego uliczkami. Zachwycają się szczególnie turyści z całego świata, którzy w swoich krajach nie posiadają tak pięknych zabytków i tak starej architektury. Kraków jest prawdziwą perełką dla miłośników kultury, dawnego budownictwa i magicznego klimatu, jaki panuje w tego typu miastach na całym świecie.

Wynajem auta

Wynajem samochodów Kraków to jeden z często widzianych banerów szczególnie na lotnisku. Nie ma się czemu dziwić, gdyż ponad połowa turystów zaraz po wylądowaniu deklaruje chęć wynajęcia auta. Jest to przede wszystkim tani i wygodny sposób podróżowania i najczęściej potrzebne jest tylko prawo jazdy i chęci. Osoby, które nie posiadają prawa jazdy skazane są na drogie taksówki bądź komunikację miejską. Ci, którzy nie przepadają za jazdą w zatłoczonych tramwajach bądź z przewodnikiem postanawiają zwiedzić miasto na własną rękę.

Wynajem samochodów Kraków

Zwiedzanie Krakowa rozpoczyna się zaraz po wynajęciu od jednej z firm samochodu i turyści bardzo często zaczynają od rynku. Szczególnie wieczorem gdy włączone zostanie wiele lamp miasto wygląda zjawiskowo. W Małopolsce poza Krakowem jest jeszcze wiele miejsc, do których odwiedzenia zachęca mnóstwo wydanych przed przyjazdem turystów przewodników. Niektórzy korzystają właśnie z nich, a wiele osób dowiaduje się o mniej popularnych atrakcjach od swoich znajomych.