Luksusowe auto w leasingu

Luksusowe auto w leasingu
Luksusowe auto w leasingu

BMW X5 w leasingu to oferta skierowana od niedawna nie tylko w stronę różnej wielkości firm, spółek i przedsiębiorstw, ale także do osób prywatnych. Obecnie to jedna z bardziej popularnych metod pozyskania luksusowego samochodu na niezwykle atrakcyjnych warunkach, które mogą zostać dopasowane do indywidualnych preferencji.

Dzięki temu istnieje wiele opcji uwzględniających również zasobność portfela leasingobiorcy. Nowoczesna forma naboru auta, którą można realizować poprzez leasing finansowy oraz operacyjny to ukłon w kierunku tych, którzy ze względu na ograniczenia finansowe nie mogli pozwolić sobie dotąd na pojazd klasy premium. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient ma zapewnioną wygodę, bezpieczeństwo, jak i niezawodność oferowanych usług.

Zalety posiadania BMW X5 w leasingu

Walory posiadania leasingowanego pojazdu można podzielić na te obejmujące wyłącznie atuty leasingu, bądź samego auta.

Leasing i jego korzyści

Prosta procedura nabycia pojazdu jest gwarancją uzyskania maksymalnych korzyści przy minimum formalności. Niepodważalnym atutem są bardzo niskie miesięczne raty leasingowe w porównaniu do tradycyjnego kredytu. Wynikają one między innymi z tego, że leasingobiorca spłaca wyłącznie część wartości pojazdu, która zużywa się podczas trwania kontraktu. Inną, niebywałą korzyścią jest możliwość zakończenia umowy w dowolnym terminie. Po jej wygaśnięciu klient ma możliwość przejęcia pojazdu na własność, wyboru nowego, bądź zwrotu. Kompleksowa obsługa w salonie i ekspresowy odbiór samochodu również przemawiają za wyborem opcji leasingu. W szczególności jeśli uwzględni się przy tym niezwykle przyjazną dla klienta procedurę przyznania finansowania, niemającą wpływu na wszelakie zobowiązania kredytowe.

BMW X5 – największe atuty

Wysokiej klasy SUV wyróżnia znakomity komfort jazdy, niezawodność i rewelacyjne osiągi. Wszystko to za sprawą fenomenalnego silnika wysokoprężnego, dającego mnóstwo możliwości. Rewelacyjne osiągi to wynik połączenia takich elementów jak: system DSC, zawieszenie oparte na miechach pneumatycznych, system kontroli prędkości zjazdu oraz napęd na cztery koła.

BMW X5 leasing to niezwykle korzystna oferta dla firm i osób prywatnych. Więcej informacji o samym modelu, jak i o formie finansowania znajduje się tutaj.