BMW 1 leasing – dla kogo?

BMW 1 leasing – dla kogo?
BMW 1 leasing – dla kogo?

Posiadanie luksusowego auta do niedawna było jedynie przywilejem dla bogatszych. Dzięki nowoczesnej formie finansowania możliwe stało się posiadanie prestiżowego samochodu przez większość populacji. Rozwiązaniem wartym uwagi jest wybór nowoczesnego modelu auta przy pokryciu niewielkich kosztów.

Wzięcie auta typu BMW 1 w leasing to niezwykła oszczędność pieniędzy oraz minimum formalności. Obecnie, metoda ta jest dostępna zarówno dla rozwiniętych przedsiębiorstw, nowo powstających firm, jak i dla osób prywatnych. 

Opcja leasingu dla osób prywatnych

W przypadku klientów indywidualnych zainteresowanych nabyciem BMW serii 1 w leasing należy przejrzeć zakładkę dotyczącą leasingu konsumenckiego. W przeciwieństwie do leasingu finansowego dedykowanemu spółkom stanowiącego uzupełnienie standardowej oferty umowa zostaje zawarta na czas określony. Zazwyczaj jej długość wynosi od 24 do 60 miesięcy. Użytkownik jest obsługiwany na miejscu, w salonie. Tam też są załatwiane wszelkie formalności rejestracyjne oraz podpisane zostają niezbędne dokumenty. Dzięki łatwym procedurom finansowania, leasing nie ma wpływu na wszelkie zobowiązania kredytowe, natomiast umowę można zakończyć w dowolnym momencie. 

BMW serii 1 – charakterystyka

Wybór auta BMW 1 leasing to postawienie na nowe, wysokie standardy za atrakcyjną cenę. Więcej informacji o modelu oraz o szczegółach leasingu znajdziesz na stronie: https://bmwdirect.pl/model/seria-1,hatchback Obecnie, samochód ten jest uznawany za najmniejszy SUV, który ma w ofercie bawarski koncern motoryzacyjny. Wyróżnia go niezwykła dbałość o szczegóły oraz fantastyczna jakość wykonania, gdyż wszelkie tworzywa, które zostały zastosowane, pochodzą z najwyższej półki. BMW serii 1 to luksusowy nabytek zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Osoby będące właścicielami wyżej wymienionego modelu z pewnością przykują uwagę, poruszając się nim na ulicy oraz zyskają uznanie otoczenia.