Jazda po torze wyścigowym – fantastyczna rozrywka dla każdego!

Jazda po torze wyścigowym – fantastyczna rozrywka dla każdego!
Jazda po torze wyścigowym – fantastyczna rozrywka dla każdego!

Lubisz szybką jazdę? Jesteś fanem motoryzacji? Czy marzysz o przejażdżce luksusowym, sportowym samochodem z prędkością, która jest zakazana na polskich drogach? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedź brzmi – tak, to musisz spróbować jazdy po torze wyścigowym.

Jazda po torze wyścigowym – emocje na najwyższym poziomie

W Polsce istnieje wiele torów wyścigowych, przy których są wypożyczalnie sportowych aut. Są to miejsca, w których możesz poczuć się jak kierowca rajdowy. Do dyspozycji są nietuzinkowe modele aut. Najchętniej wybieranymi markami są Lamborghini, Ferrari, Aston Martin i Ford Mustang. Oczywiście flota pojazdów jest bardzo szeroka. Dodatkowo w ofercie dostępne są specjalne auta do driftingu i bolidy, aby emocje sięgnęły zenitu. Możesz także wykupić pakiet i wypróbować dwa lub więcej aut. Dzięki temu przekonasz się, które z nich jest najlepsze.

Bezpieczna jazda po torze wyścigowym najszybszymi autami sportowymi

Tory wyścigowe są specjalnie przygotowane do szybkiej jazdy (https://devil-cars.pl). Kręte odcinki pozwalają na wypróbowanie potencjału sportowego auta. Wszystkie samochody są sprawdzane na bieżąco pod względem technicznym. Podczas jazdy obok kierowcy siedzi doświadczony instruktor, który zawsze służy radą. Dzięki temu nawet mniej wprawieni kierowcy poradzą sobie ze sportowym autem na torze wyścigowym. Jeśli nie posiadasz prawa jazdy, to także możesz dać porwać się emocjom. Jest możliwość jazdy po torze wyścigowym w roli pasażera z profesjonalnym kierowcą.

jazda po torze wyścigowym

Świetny pomysł na prezent

Przejazd torem wyścigowym może być doskonałym prezentem dla bliskiej osoby. Jeśli ktoś z Twoich bliskich jest pasjonatem motoryzacji, to taki prezent będzie najlepszy. Wystarczy, że kupisz voucher i podarujesz go komuś bliskiemu. Osoba obdarowana voucherem będzie mogła wybrać dogodny termin dla siebie oraz samochód, którym chce się przejechać.