Auto dla biznesmena – BMW X1

Auto dla biznesmena – BMW X1
Auto dla biznesmena – BMW X1

Właściciele firm poszukują sprawdzonych, mocnych aut, które charakteryzują się dużą niezawodnością oraz świetnym wyposażeniem. Zazwyczaj takie osoby spędzają sporo czasu za kółkiem, dlatego też, niezwykle ważne jest dla nich, by posiadać komfortowy samochód, który będzie dodatkowo efektowny i stylowy. Jaki model w takim przypadku sprawdzi się najlepiej?

Sportowy, mocny samochód, czyli BMW X1


BMW to znana na całym świecie marka, która wypuszcza na rynek naprawdę solidne, mocne auta, posiadające niezwykle różnorodne wyposażenie. BMW X1 zaskakuje swoich użytkowników mocnymi silnikami, które powodują, że jazda jest naprawdę przyjemna i elastyczna. W zależności od konkretnego modeli można zdecydować się na: 3- lub 4-cylindrowe silniki BMW TwinPower Turbo, manualną lub automatyczną 6- biegową skrzynię biegów Steptronic, inteligentny system napędu na cztery koła BMW xDrive oraz adaptacyjne zawieszenie i sportowy układ hamulcowy M Sport.

BMW X1 leasing – czy to się opłaca?


Zdecydowanie warto zainteresować się opcją BMW X1 leasing. Właściciele firm dzięki niej, mają możliwość zakupu dobrego auta w ramach umowy leasingowej. Jest to bardzo korzystna i wygodna opcja. Leasing daje klientom szerokie możliwości. Przed zakupem warto jednak dowiedzieć się wszystkich szczegółów na jego temat. Klient musi bowiem liczyć się z tym, iż trzeba dopełnić szereg formalności (szczególnie zebrać wymagane dokumenty). Warto jednak korzystać z tej formy zakupu, gdyż właściciel auta kupionego w leasingu podczas trwania umowy posiada wiele przywilejów.

BMW X1 w leasingu dostępny na stronie BMWdirect.pl.