Wynajem BMW na torze wyścigowym – witaj przygodo!

Wynajem BMW na torze wyścigowym – witaj przygodo!
Wynajem BMW na torze wyścigowym – witaj przygodo!

Dla osób, które lubią poczuć przypływ adrenaliny, istnieje wiele opcji: skok ze spadochronem, lot w tunelu aerodynamicznym, czy wspinaczka górska na kilkutysięczny szczyt górski. W ofertach można przebierać do woli. Jedną z coraz bardziej popularnych rozrywek dla ludzi o stalowych nerwach jest… przejażdżka samochodem wyścigowym po torze np. BMW i8.

Dlaczego warto wybrać BMW i8?

Samochód BMW i8 uchodzi za sportowe auto przyszłości. Przyporządkowanie do kategorii tak wysokiej klasy zawdzięcza wielu parametrom: napędowi hybrydowemu, wysokiej mocy silnika, drzwiom otwieranym do góry oraz urzekającemu nowoczesnemu kształtowi. Zasiąść za jego kierownicą mogą nie tylko mężczyźni, ale również nastolatkowie (jako pasażerowie) oraz przedstawicielki płci pięknej. Wynajem BMW i8 na torze wyścigowym to wspaniała przygoda dla miłośników szybkiej jazdy. Dlaczego jeszcze warto wybrać właśnie ten pojazd? Jego pozostałe parametry mówią same za siebie:

– maksymalna prędkość: 250 km/h;
– szeroki zakres regulacji kierownicy;
– 6-biegowa skrzynia;
– przyspieszenie 0-100 km/h: 4,4 s.

wynajem BMW i8

Jak wygląda przygoda na torze wyścigowym?

Wynajem BMW i8 na torze wyścigowym przebiega niezwykle sprawnie. Oczywiście najpierw należy wyszukać tor, który umożliwia wypożyczenie tego modelu auta, wybrać konkretny dzień na przejażdżkę i zarezerwować termin. Aby przez kilka chwil poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy, trzeba spełnić dwa warunki: być pełnoletnim i posiadać ważne prawo jazdy. Po przejściu krótkiego szkolenia prowadzonego przez profesjonalnego kierowcę rajdowego i podpisaniu oświadczenia można wygodnie zasiąść za kierownicą. Czas przejazdu zależy od wielu czynników, m.in. specyfikacji trasy oraz ilości okrążeń. Naturalnie im ich więcej, tym wyższa cena za taką przyjemność. Niemniej jednak pieniądze są tego warte!