Liczymy koszty – konfigurator myjni

Liczymy koszty – konfigurator myjni
Liczymy koszty – konfigurator myjni

Marzenia o własnym biznesie nie muszą pozostawać na zawsze niezrealizowane. Jeżeli myślisz o otworzeniu własnej działalności, z pewnością interesujesz się tym, co jest obecnie na topie w biznesie i wiesz, że dużą popularnością cieszą się myjnie samochodowe. Jak jednak obliczyć koszty takiej inwestycji? Okazuje się, że nie jest to trudne!

Moc korzyści, czyli konfigurator myjni w praktyce

Myślisz o rozpoczęciu nowego biznesu? Jeżeli interesuje Cię inwestycja w myjnię samochodową, z pewnością ucieszy Cię informacja, iż teraz możesz za darmo i bardzo szybko oszacować koszty związane z tym przedsięwzięciem. Konfigurator myjni umożliwia Ci wybór spośród wielu różnych opcji, które mają wpływ na kwotę końcową, dlatego też możesz tak skonfigurować przyszłą inwestycję, aby zmieścić się w budżecie, który założyłeś/-aś. 

Konfigurator myjni – policz przyszłe koszty online i za darmo

Używając konfiguratora myjni masz wybór pomiędzy różnymi opcjami. Sam/-a wybierasz i decydujesz jak ma wyglądać Twoje przedsięwzięcie. Przed Tobą m.in. decyzje dotyczące:

  • ilości stanowisk zadaszonych dostępnych w Twojej myjni;
  • obecności lub braku dodatkowego stanowiska (lub stanowisk) dla dużych samochodów typu busy czy ciężarówki;
  • ilości odkurzaczy dostępnych na myjni dla klientów;
  • typ dachu
  • kolor
  • typ myjni: kontenerowa czy modułowa? A może portalowa
  • rodzaj konstrukcji

Dzięki temu możesz łatwiej sobie zwizualizować swoje przedsięwzięcie i realnie poznać koszty, które będą do poniesienia. W każdej chwili możesz zmodyfikować swój projekt ograniczając koszty lub dodając nowe funkcjonalności, dzięki którym wartość inwestycji będzie wyższa niż pierwotnie.