Leasing BMW 3 – co należy wiedzieć?

Leasing BMW 3 – co należy wiedzieć?
Leasing BMW 3 – co należy wiedzieć?

Zdecydowanie się na leasing BMW 3 to przede wszystkim duża wygoda. Dzięki leasingowi można być pewnym komfortowego i swobodnego zakończenia umowy wraz z przejecięm samochodu przez klienta na własność lub też jego zwrotu. Co więcej, klient to zakończeniu się okresu trwania umowy leasingu może także wybrać nowy model. Leasingobiorca BMW 3 XDrive nie musi przejmować się sprzedażą samochodu, co zapewnia oszczędność czasu. 

Co warto wiedzieć o samochodzie BMW 3 seria i dlaczego warto wziąć go w leasing?

Samochody marki BMW są znane i doceniane na całym świecie ze względu na wysoką jakość. BMW 3 seria to jeden z modeli, który daje wiele opcji personalizacji przy wybraniu wersji Individual, dlatego też każdy klient może dostosować sobie samochód do swoich preferencji. BMW 3 seria jest to samochód wybierany często przez osoby lubiące sportowy styl oraz ceniące dużą wygodę podczas jazdy. Opisywany samochód warto wziąć w leasing jeżeli priorytetem jest komfort i niezawodność. Co więcej, leasing BMW 3 w firmie bmwdirect.pl to również możliwość swobodnego zakończenia umowy – klient może przejąć auto na własność lub też podjąć decyzję o jego zwrocie do leasingodawcy. Kolejną opcją jest wybranie nowego modelu w leasing. 

bmw 3 leasing

Dużo zalet

Leasing BMW 3 to dużo korzyści nie tylko w przypadku użytkowników indywidualnych, ale również firm. Warto wiedzieć, iż opłata wstępna i wartość raty miesięcznej mogą być uznane za koszty uzyskania przychodu. Co więcej, wszystkie procedury związane z przyznaniem finansowania w przypadku leasingu są niezwykle łatwe i nie mają wpływu na zobowiązania kredytowe. Co więcej, wszelkie formalności rejestracyjne obowiązują wyłącznie finansującego oraz dealera. Zadaniem klienta jest jedynie wybranie modelu BMW, odpowiedniego okresu obowiązywania umowy oraz wysokości wpłaty początkowej i podpisanie dokumentów.